E-mail: podatelna@valaskabela.sk | Tel.: 046 5458 120 RSS Mapa stránok | Úradná tabuľa | 
Obec Valaská Belá

Bela cup 2008

Futbalový tím

V sobotu 19. júla 2008 sa v areáli futbalového ihriska v Škrípove uskutočnil 10. ročník turnaja v malom futbale. Turnaj organizoval predseda TJ Štart Krištáľ Valaská Belá Marek Nemček. Zúčastnilo sa ho 10 mužstiev - Metalboys, Tigers, Pastierski sršni, FC Bosa noha, Galovia, Jebuprofen, Špak, Čínsky múr, Kuřaci a Pacienti.
Po vylosovaní skupín sa o 7.00 h začali jednotlivé zápasy. Do semifinále sa prebojovali 4 mužstvá: Metalboys, Čínsky múr, Jebuprofen a Tigers. V boji o tretie miesto šťastie stálo pri hráčoch mužstva Jebuprofen, ktorí zdolali mužstvo Čínsky múr 2:1. Finále turnaja patrilo najlepším. O pohár víťaza bojovali mužstvá Metalboys a Tigers. Zápas skončil so skóre 4:1.
Najlepším strelcom turnaja sa stal Peter Pružinec, strelec 10 gólov. Rozhodcami turnaja boli Vladimír Milčík a Michal Stratený.
Počas turnaja sa hráči aj priaznivci malého futbalu mohli občerstviť pri stánkoch, v ktorých sa podával nielen chutný guláš, ale i opekané klobásy, pivo a nealko nápoje. Športový deň sa tento rok opäť vydaril, fanúšikovia malého futbalu si prišli na svoje.

Priložené dokumenty

NázovVeľkosť a typ
  Súpisky hráčov Bela cup 2008 + strelci gólov136 kB [pdf]
  Vylosovanie skupín a celkové umiestnenie279 kB [pdf]

HORE